<oembed><version>1.0</version><provider_name>Elecsa Tunisie</provider_name><provider_url>https://www.elecsa-tn.com/en/</provider_url><author_name>web20elecsa25</author_name><author_url>https://www.elecsa-tn.com/en/author/web20elecsa25/</author_url><title>PLHT-C32/2 | Elecsa Tunisie</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="2BcY9ySTl7"&gt;&lt;a href="https://www.elecsa-tn.com/en/product/plht-c32-2/"&gt;PLHT-C32/2&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.elecsa-tn.com/en/product/plht-c32-2/embed/#?secret=2BcY9ySTl7" width="600" height="338" title="&#x201C;PLHT-C32/2&#x201D; &#x2014; Elecsa Tunisie" data-secret="2BcY9ySTl7" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;
/*! This file is auto-generated */
//# sourceURL=https://www.elecsa-tn.com/wp-includes/js/wp-embed.min.js
&lt;/script&gt;
</html><thumbnail_url>https://www.elecsa-tn.com/wp-content/uploads/2023/11/Insertion-ELECSA-Recupere-8.png</thumbnail_url><thumbnail_width>400</thumbnail_width><thumbnail_height>400</thumbnail_height><description>Eaton Moeller series xPole - PLHT/-V MCB  Miniature circuit breaker (MCB), 32A, 2p, C-Char, AC  Data sheet</description></oembed>